Nie zalogowany

0 produktów o wartości 0.00


stylistyka wewnętrzna
efekty specjalne
stylistyka silnika
neony
stylistyka zewnętrzna
folie na szyby
akcesoria do kół
lampyCzy jakość komponentów do tuningu ma dla Ciebie znaczenie, czy raczej zawsze stawiasz na cenę?


Kupuję tylko najtańsze produkty

Stawiam na jakość

Cena nie ma znaczenia gdy produkt jest najlepszy na rynku

To zależy od komponentu

Lakier do zacisków i bębnów hamulcowych

 

Nasza firma jest świadoma Państwa prawa do prywatności

CAR TEC działa zgodnie ze wszystkimi postanowieniami dotyczącymi postępowania przy przetwarzaniu danych osobowych osób fizycznych określonych w Ustawie z 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Z 1997r. Nr 133, poz. 883). Wszelkie dane o naszych klientach gromadzone i przetwarzane przez nas, dla potrzeb niezbędnych do świadczenia usług na najwyższym poziomie, nie są udostępniane ani przekazywane osobom trzecim. Dane te są natomiast wykorzystywane do informowania naszych klientów o oferowanych przez nas produktach i usługach.

Przesyłanie danych za pomocą formularza wypełnianego w celu zamówienia produktów w serwisie www CAR TEC, realizowane są w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób niepowołanych. Informacje uzyskane za pomocą formularza, są przechowywane i przetwarzane przez nas z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, spełniających wymagania polskiego prawa.

O wszelkich zmianach w naszej polityce prywatności, które mogą nastąpić z powodu zmian w polskim prawie, będziemy Państwa informować.

początek strony |  polityka prywatności |  reklama |  kontakt |  strona główna