Nie zalogowany

0 produktów o wartości 0.00


stylistyka wewnętrzna
efekty specjalne
stylistyka silnika
neony
stylistyka zewnętrzna
folie na szyby
akcesoria do kół
lampyCzy jakość komponentów do tuningu ma dla Ciebie znaczenie, czy raczej zawsze stawiasz na cenę?


Kupuję tylko najtańsze produkty

Stawiam na jakość

Cena nie ma znaczenia gdy produkt jest najlepszy na rynku

To zależy od komponentu

Lakier do zacisków i bębnów hamulcowych

 

Fabryka stylizacji samochodów

 
Nasza misja


Projektujemy indywidualne, innowacyjne akcesoria samochodowe oraz modny trendwear. Tworząc nasze produkty myślimy przede wszystkim o satysfakcji naszych klientów. Stosujemy wysokogatunkowe materiały, zwracamy szczególną uwagę na wykończenie i jakość produktów, oferujemy innowacyjne wzory. Zależy nam na jak najwyższej jakości wszystkich naszych produktów.

Nasze produkty

Produkty FOLIA TEC są dostępne wyłącznie na rynku akcesoriów samochodowych, stanowią najlepszy wybór pod względem warunków bezpieczeństwa, zaprojektowania i jakości.

Nasi partnerzy

Nasze ambitne cele możemy osiągać tylko dzięki pomocy i współpracy z naszymi przyjaciółmi i partnerami z całego świata. Korzystając z okazji, chcemy im wszystkim podziękować.

Zaletą FOLIA TEC stała się strona internetowa, na której spotykają się internauci zainteresowani CARSTYLING-STYLINGTEAM-TRENDWEAR. Entuzjaści samochodów i ich stylizacji wiedzą, że jest to strona, na której znajdą nasze produkty, informacje dotyczące najnowszych projektów i tendencji oraz nowinek z Folia Tec Universe.


Zabawa i funkcjonalność

 
Bezpieczeństwo i jakość

Bezpieczeństwo jest dla nas szczególnie ważne, dlatego wytwarzając wszystkie nasze produkty przestrzegamy rygorów jakości i procedur testów homologacyjnych, stosowanych przez niemiecką TÜV oraz German Motor Vehicle Registration Agency. Dzięki naszemu systemowi kontroli jakości, wszystkie produkty docierają do konsumenta po przejściu rygorystycznych testów. W ten sposób utrzymujemy najwyższe standardy jakości w produkcji i marketingu.

Bardzo zależy nam na najwyższej jakości naszych produktów, dlatego kładziemy nacisk na regularne członkostwo i aktywne uczestnictwo w kilkunastu narodowych i międzynarodowych stowarzyszeniach handlowych.

Dokładamy wszelkich starań, aby osiągnąć wysoki standard produktu – poprzez weryfikację lub uzyskanie zgody TÜV. Koncentrujemy się na tworzeniu innowacyjnych produktów, dlatego ich projektowanie odbywa się we współpracy z czołowymi projektantami, mającymi ogromne doświadczenie w zakresie produkcji i doboru materiałów. Dlatego nasze produkty bez trudu przechodzą rygorystyczne testy stosowane przez różne instytucje (Material Testing Agency, TÜV), w celu nadania patentów lub ochrony projektów.

Niestety istnieją „złodzieje produktów”, którzy czasami reklamują się używając naszych zdjęć, kopiując nasze produkty, opakowania, itp., świadomie naruszając nasze prawa autorskie. Zakup podrobionych produktów wiąże się z ryzykiem, gdyż często przy ich produkcji pomija się rygorystyczne normy, stosowane przez FOLIA TEC dla satysfakcji i bezpieczeństwa swoich klientów.

Nasze opakowania są produkowane z przyjaznych środowisku materiałów: papieru i kartonu.

Cały nasz asortyment produktów w sprayu jest pozbawiony ołowiu i kadmu. Poprzez eliminację CFC’s spraye nie niszczą powłoki ozonowej.

Wszystkie nasze folie stosowane na szyby samochodowe były testowane pod względem bezpieczeństwa przez niemiecki instytut rządowy oraz posiadają General Certification i zgodę niemieckiej TÜV.

Nasz system franchisingowy dotyczący „profesjonalnych przyciemnianych folii na szyby samochodowe” został zarejestrowany przez German Franchise Association.

Nasze regularne członkostwo i aktywne uczestnictwo w kilkunastu narodowych i międzynarodowych stowarzyszeniach handlowych zapewnia wysoką jakość naszych produktów.

początek strony |  polityka prywatności |  reklama |  kontakt |  strona główna